NATO tartışmalarının kızıştığı İsveç’te Stockholm’ün en ünlü…


870
882 shares, 870 points

+947 – NATO tartışmalarının kızıştığı İsveç’te Stockholm’ün en ünlü caddesi Kungsgatan’da PKK bayrağı açıldı.

2022-05-16 17:36:54

[+947] |

NATO tartışmalarının kızıştığı İsveç’te Stockholm’ün en ünlü caddesi Kungsgatan’da PKK bayrağı açıldı. from TurkeyLike it? Share with your friends!

870
882 shares, 870 points

39 Comments

Your email address will not be published.

 1. dünyanın en medeni ülkesinde refah içinde yaşayıp devrim mottosu ve özgülük savaşçılığı saçmalığı ile yaptıklarını gölgelemeye çalışan etnik bölücü, kürt milliyetçisi bir terör örgütünü desteklemek harbiden mallık demek ki oraya gitsende orada doğup orada eğtim alsanda mallık değişmiyormuş

 2. Bu amk eşek sikicileri isveçte yaşarken biz de tr simülasyonunda hayatta kalmaya çalışıyoruz

 3. But but r/sweden and r/europe told me they were already recognising PKK as a terrorist organisation and it was just us Turks being brainwashed.

 4. they are getting the taste of what its like.imagine what will happen after they accept the turkish pkk terms for the nato…

 5. Aga eğer bu kadar pkk seviyosanız neden natoya katılmaya çalışıyonuz mis gibi pkk/ypg ittifakı varken.

 6. PKK’yi gectim, mesaleler ile gupegunduz butun mahalleyi dumana bogmak yasak falan degil mi burada? Bunu dunyanin herhangi bir metropolunde yapsan polis hemen yakana yapisir.

 7. İsveç’te kürdistan bayrağı açıyolar ama hak ilan ettikleri topraklar Türkiye’de. Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.

 8. İsveç PKK’ya özerk bölge versin. Böyle baskı ve soykırım altında olmuyor. Verin İsveç’in yarısını orada yaşasınlar mutlu mesut.

 9. O bayrak yerine koca bir Z işareti asılsa tepkide bir değişiklik olur muydu merak ettiğim hadise

 10. r/sweden : “we dont support the PKK, we also think they’re terrorists, but we finance the YPG, its something totally different”

  https://youtu.be/kVZCIel_2Xw

  Also r/sweden : “yeah we house isis members, as long as they don’t do any attacks in sweden”

  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Swedish_foreign_fighters_in_the_Syrian_and_Iraqi_civil_wars

  Also r/sweden : “lets not lockdown for covid, lets give our people the rights to choose what they want to do”

  https://www.businessinsider.com/sweden-covid-no-lockdown-strategy-failed-higher-death-rate-2021-8?amp

  Also r/sweden : “oh yeah we give migrants posing as refugees all forms of equality and support”

  https://amp.theguardian.com/world/2022/apr/28/swedens-failed-integration-creates-parallel-societies-says-pm-after-riots

  Sweden is literally a clown state. Bu gerizekalılar adam olmaz.

 11. Sorun bu bayragin acilmasi degil gerizekalilar her yerde var ustelik ne kadar mide bulandirsa da ifade ozgurlugudur, sorun isvecin resmi olarak YPG’yi vs. desteklemesi, silah ve para gondermesi. Bunu yaptiklari surece NATO uyelikleri veto edilmeli ama Tayyip kendi isvicre hesaplarina 1-2 milyar gonderin izin veririm der…

 12. 21. yy’da bazı ülkelerin yanlış mülteci politikaları yüzünden çok fazla zarar gören olacak. Bu işin baş sorumlusu da Soros puştudur.

 13. Şunu biri r/sweden’da paylaşsın. Cidden merak ediyorum ne diyecekler. Sadece haber olarak paylaşın, yorum eklemeyin.

 14. bunlardan veto gücünü kullanıp alabildiğimiz kadar taviz almamız lazım. yaptıkları karşısında utandırıp bir daha cesaret edemeyecekleri şekilde ders vermek lazım

 15. Bu İsveç’e Türkiye asla ve asla evet dememeli. Terör seviciler Nato’da yanımızda olacağına Rus askerlerinin olsun daha iyi…